روش های ارسال کالا

ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی با یه تیک از روش های زیر صورت می گیرد:

                                   

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران : در این روش، ارسال کالا به تمامی نقاط ایران امکان پذیر است. ارسال کالاهایی با وزن زیر 30 کیلوگرم از طریق پست به صورت پست پیشتاز و یا پست سفارشی انجام میگیرد. همچنین پرداخت به صورت پس کرایه در این روش امکان پذیر نمی باشد. هزینه ارسال کالا از طریق پست طبق تعرفه مصوب این شرکت بوده و در هنگام سفارش، محاسبه و در فاکتور فروش درج می گردد.


مدت زمان ارسال با پست بستگی به مسافت و نوع ارسال در بازه ای بین 1 الی 6 روز کاری متغیر خواهد بود.

 پیک : مشتریان ساکن در شهر تهران میتوانند از این روش جهت دریافت محصولات با تخفیف ویژه استفاده نمایند. امکان پس کرایه در این روش وجود دارد

(سفارشات با این روش در کمتر از 24 ساعت ارسال خواهند شد)

 

باربری و ترمینال اتوبوس رانی : ارسال کالاهایی با تعداد بالا و وزن بیش از 30 کیلوگرم توسط باربری ها و ترمینال اتوبوس رانی انجام خواهد گرفت در این روش مشتریان عزیز میبایست مبلغ کالا را به طور کامل پرداخت کرده تا در سیستم ثبت و جهت ارسال اقدام شود. (هزینه حمل و نقل پس از تحویل به شرکت مربوطه پرداخت خواهد شد.)

همچنین مدت زمان ارسال کالا توسط باربری 1 الی 5 روز کاری می باشد (در صورت ارسال توسط ترمینال اتوبوس رانی جهت هماهنگی با مشتریان تماس گرفته خواهد شد.)

شهر های تحت پوشش باربری

تیپاکس : مشتریان علاقه مند به پرداخت به صورت پس کرایه میتوانند از سرویس تیپاکس استفاده نمایند. در این روش پس از تحویل کالا، وجه به مامور تیپاکس پرداخت میشود. لازم به ذکر است که تحویل درب منزل این سرویس در محدوده شهری مناطق گفته شده در لینک زیر ممکن می باشد و در خارج محدوده شعبه، مشتریان می‌توانند سفارش را حضوری از دفتر تیپاکس تحویل بگیرند.

مدت زمان ارسال با تیپاکس بستگی به مسافت، در بازه ای بین 1 الی 6 روز کاری (بستگی به مسافت شهر مورد نظر) متغیر خواهد بود.

 

لیست شهر های تحت پوشش تیپاکس