شرایط عودت محصولات

شرایط عودت کالا :

- هدف فروشگاه، تحویل بی عیب و نقص محصول به مشتری است. بر این اساس محصولات قبل از ارسال بدقت توسط کارشناس فروشگاه بررسی و در صورت احراز سلامت ارسال می گردند. لازم است مشتری در حضور مامور تحویل مرسوله، سلامت ظاهری کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری و بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت آن خواهد بود.

با اینحال در صورت بروز مشکل و وجود عیب و نقص در محصول تحویلی که در هنگام تحویل، قابل احراز نباشد، تحت شرایط زیر مشتری می تواند محصول را عودت دهد. در این صورت هزینه عودت محصول با فروشگاه است:

     1- مغایرت محصول دریافتی با سفارش مشتری از لحاظ مشخصات ظاهری.
     2- خرابی محصول (مشروط بر اینکه خرابی محصول در مهلت مقرر و قبل از عودت به اطلاع کارشناس فروشگاه رسیده و تایید گردد).

 

- مشتری بایستی فاکتور محصول خریداری شده را تا پایان مهلت گارانتی نزد خود نگه دارد. در غیر اینصورت محصول شامل گارانتی و سرویس عودت نمی باشد.


- در صورتی که بروز نقص و خرابی در اثر استفاده نادرست از محصول باشد، امکان استفاده از گارانتی و سرویس عودت وجود ندارد.


- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در بسته بندی اولیه خود به فروشگاه بازگردانده شود.


 - در صورتی که نقص یا خرابی کالا در لحظه تحویل گیری قابل مشاهده باشد، مشتری می بایست از تحویل گرفتن آن خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه باز گردانده شود.


- موارد اضافی ارسال شده به همراه محصول سفارش شده مشمول سرویس عودت نمی باشند.


- مهلت اعلام وجود عیب و نقص در محصول، حداکثر یک روز پس از تحویل می باشد.


 

نکات قابل توجه:

- لطفاً قبل از ارسال کالا با کارشناس فروشگاه تماس بگیرید و از باز گرداندن کالا بدون هماهنگی جداً خودداری کنید. (ارسال بدون هماهنگی به هیچ عنوان مورد پذیرش فروشگاه نخواهد بود).

- لازم است مشتری از دستکاری و اقدام به رفع مشکل محصول دارای عیب و نقص جداً خودداری نماید. در غیر این صورت پرداخت وجه محصول بازگردانده شده امکان پذیر نخواهد بود.


- بازگرداندن کالا برای مشتریان خارج از شهر تهران می بایست از طریق پست پیشتاز انجام شود.


- ارسال فاکتور همراه کالای عودتی و درج اشکال و نقص محصول فقط در پشت فاکتور الزامی است. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی نیز به فاکتور الصاق شود. در غیر اینصورت هزینه‌های بازگرداندن کالا به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست به حساب مشتری واریز می‌شود. از نوشتن هرگونه مطلب در روی محصول و یا بسته بندی آن خودداری شود برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی محصول، موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.


- مشتریان ساکن تهران بایستی کالای عودتی را از طریق پیک دارای فاکتور معتبر ارسال نمایند و قبل از ارسال مراتب را جهت تحویل گرفتن کالا به اطلاع فروشگاه برسانند.


- کالای عودتی به این آدرس ارسال شود: تهران - خیابان شهید کلهر- پلاک 151- واحد8


 - لازم به ذکر است که تعویض کالا مشروط به موجود بودن کالا در انبار فروشگاه است.

اگر در زمان و طی مراحل رسیدگی و اعلام نظر کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد، فروشگاه بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب  کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود.


- اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و فروشگاه در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا به مشتری را می‌پذیرد.


- ملاک عمل و اقدام فروشگاه، نظر کارشناسان فنی فروشگاه است.


- پرداخت هزینه خریدهای بالای 5 میلیون ریال و محصولاتی که ارسال آنها از طریق باربری می باشد، بایستی قبل از ارسال، از طریق درگاه های پرداخت فروشگاه و بصورت نقدی انجام شود و پرداخت وجه در محل برای اینگونه خریدها امکان پذیر نمی باشد.


- فروشگاه با یه تیک به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و معتبر و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. البته این به منزله تایید و تضمین صحت مندرجات نمی باشد.


- تصاویر مربوط به تابلو فرش با تصویر برداری از خود محصول تهیه شده و مربوط به نقشه اولیه محصول نمی باشد.

- کلیه محتویات سایت فروشگاه با یه تیک مشمول قانون حق تکثیر بوده و به سایت فروشگاه با یه تیک تعلق دارد.

- لینک‏‌های مربوط به سایت‌های دیگر که در سایت فروشگاه درج شده اند به معنی تائید یا هر نوع ارتباط آنها با سایت فروشگاه نمی باشد و سایت فروشگاه با یه تیک در مورد آنها مسئولیتی ندارد.