قوانین و مقررات

قوانین و مقررات ثبت سفارش و خرید آنلاین در فروشگاه اینترنتی با یه تیک :

- محصولات فروشگاه تنها برای مشتریان بالای 18 سال عرضه می شود. بنابر این ثبت نام و اقدام به خرید از فروشگاه به منزله سن بالای 18 سال خریدار است. کاربران دارای سن زیر 18 سال می توانند از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند.

- ثبت سفارش در فروشگاه بصورت شبانه روزی و در تمام ایام سال (حتی در روزهای تعطیل) قابل انجام است لیکن پردازش و ارسال سفارش در روزهای غیر تعطیل و با هماهنگی قبلی انجام خواهد شد.

- شروع فرآیند ارسال محصولات در شرایط معمول پس از 6 ساعت از تکمیل فرآیند خرید و صدور فاکتور خواهد بود (بجز موارد ارسال سفارشات تحت عنوان هدیه که مستلزم بسته بندی ویژه می باشد. ارسال اینگونه سفارشات با هماهنگی مشتری انجام می شود). بنابراین مشتری می تواند در طی این فاصله، انصراف خود را از طریق درگاه های ارتباطی فروشگاه اعلام نماید. در غیر اینصورت امکان انصراف از خرید وجود نخواهد داشت.

- در صورت ارسال کالا بعنوان هدیه، مراتب باید به اطلاع کارشناس فروشگاه برسد.

- علیرغم تلاش فروشگاه در جهت ارسال کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، ممکن است موجودی برخی محصولات در فاصله بین ثبت سفارش و ارسال محصول به اتمام برسد. در این صورت مشتری می‏‌تواند به جای محصولی که موجودی آن به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. در صورت بروز مشکل یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. در هر صورت حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏، حق کنسل کردن آن سفارش (با اطلاع مشتری) و استرداد وجه سفارش برای فروشگاه با یه تیک محفوظ است.

- در صورت بروز هرگونه خطا و مشکل در مراحل ثبت سفارش و ارسال محصول که منجر به عدم امکان ارسال و تحویل محصول به مشتری گردد، فروشگاه در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید.

- پس از تکمیل پایان مراحل خرید و صدور فاکتور، امکان تغییر فاکتور و مشخصات ثبت شده وجود ندارد و مشتری بایستی در هنگام درج اطلاعات دقت کافی داشته باشد. بدیهی است مسئولیت صحت اطلاعات ثبت شده در هنگام ثبت نام و یا ثبت سفارش بعهده مشتری می باشد و فروشگاه در قبال مسائل و مشکلات پیش آمده ناشی از عدم صحت اطلاعات درج شده مسئولیتی نخواهد داشت.

- امکان ثبت سفارش و درخواست ارسال محصول برای شخص دیگر (بعنوان هدیه و ...) امکان پذیر است. در این صورت بایستی وجه محصول توسط سفارش دهنده پرداخت و مشخصات کامل فرد تحویل گیرنده به فروشگاه اعلام گردد.

- بدیهی است در هر صورت تحویل محصول به دریافت کننده در قبال ارائه کارت شناسایی معتبر خواهد بود.

- هنگام انتخاب شیوه ارسال کالا از طریق پست و باربری و پیک موتوری، فروشگاه با یه تیک مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی ناشی از عملکرد این شرکتها ندارد.