موارد کلی

byatick.com

تعریف کاربر: کاربر به شخصی گفته می‌شود که از طریق آدرس اینترنتی byatick.com ، به سایت فروشگاه وارد می شود.

تعریف مشتری: مشتری شخصی است که با ورود به سایت فروشگاه، با انتخاب کالا جهت خرید، اقدام به عضویت در سایت و ثبت سفارش نماید.

ارتباط فروشگاه "با یه تیک" با کاربران و مشتریان صرفاً بصورت الکترونیکی است. با ثبت نام و درج اطلاعات کاربری، فروشگاه از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی به درخواست شما پاسخ می دهد. کاربران تنها می‏‌توانند از طریق آدرس‌‏ها و درگاه های درج شده در سایت فروشگاه با ما ارتباط برقرار نمایند. ارسال پیامک فروشگاه بایتیک فقط از طریق Info@byatick.com انجام می شود.

کاربر هنگام ورود به سایت و استفاده از امکانات آن، نیاز به ثبت نام در سایت ندارد؛ اما جهت تکمیل مراحل ثبت سفارش و خرید، ملزم به تکمیل اطلاعات است. این اطلاعات صرفاً جهت ارسال محصولات خریداری شده و ارتباطات بعدی مورد استفاده قرار می گیرند. مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.

مسئولیت تمامی فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربر است.

فروشگاه "با یه تیک" به اطلاعات خصوصی کاربران و مشتریان خود، احترام گذاشته و در حد توان از حریم شخصی آنان محافظت می‏‌کند.

تمام محتوای سایت فروشگاه با یه تیک، جزء اموال فروشگاه با یه تیک محسوب شده و حق استفاده و نشر تمامی مطالب سایت در انحصار فروشگاه با یه تیک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه با یه تیک ایجاد می کند. کپی مطالب و بهره برداری از محتوای سایت با مقاصد تجاری، مجاز نمی باشد.