درباره ما

فروشگاه اینترنتی با یه تیک

تلاش، پشت کار و هم بستـگی، خط سیـر ما در طی سالها فعالیت در صنعت فرش کشـور بوده است. تفکر، ایستادگی، همت بلند و ایمانی که به ما قدرت داده است تا در پیشگاه مشتریانمان، پیشرو، توانمند و قابل اطمینان باشیم. نو بمانیم و نوآوری کنیم. فروشگاه اینترنتی با یه تیک کوشیده است که بهترین ها را تولید و جمع آوری کند و همواره تلاش می کند که تنها یک فروشگاه ساده نباشد بلکه آشنایـی همراه، صـادق و همیشگی برای دوستان، شرکا و مشتریان خود باشـد و با اقدامات خود قدمی بردارد در راستای تولید داخلی و اشتغال زایی جوانان این مرز و بوم.
آموزش و مشاوره در جهت ارتقا سطح آگاهی و دانایی مشتریـان از طریق متـدهای بازاریابـی و روابط عمومـی، فراهم کردن بهتریـن و مطمئن تریـن بستـر برای دسترسـی آسـان کاربران به مطالب با ارزش و محصولات متنوع ،استفاده از شبـکه گستـرده توزیـع ، پشتیبـانی 24 ساعته در جهت رفع پرسش های کاربران و حمایت دائمـی مشتریـان در غالب خدمـات پس از فروش ، زنجیـره توانمنـد با یه تیک در پیـش رانـدن و پیشـرو بـودن بـه شمـار می آیـد. با یه تیک یکی از بزرگترین مجموعه های فعال در زمینه انواع فرش و تابلو فرش ماشینی و دستبافت کشور به شمار می آید. 
مجموعه ای که با بهره جستن از تجربه ، دانش فنی و تجهیزات به روز ، همواره کوشیده است که بهترین ها را به مشتریان خود عرضه کند. ارائه مستمر اطلاعات به مشتریان، ایجاد فضایی امن برای خرید، تنوع زیاد محصولات  برای نیرو بخشیدن به قدرت انتخاب آنها، پشتیبانی و خدمات مناسب، مسیر یکتایی است که با یه تیک را در به وجود آوردن حس خوب خرید نزد مشتریان خود سربلند کرده است. احساسی که امروزه نامی خوش، قابل اطمینان و متمایز از با یه تیک ساخته است.

تا کنون فروشگاه با یه تیک تمامی مجوز های لازم را از مراجع ذی ربط اخذ نموده و با نظارت این مراکز مشغول فعالیت می باشد. مراحل رساندن محصول به دست مشتری، شامل بررسی و انتخاب مدل ها، سیاست های قیمت گذاری، موجود کردن محصولات و پخش آن در شبکه فروش شرکت و نهایتا ارائه خدمات پس از فروش گسترده، همگی توسط کارشناسان و متخصصین با تجربه با یه تیک صورت می گیرد، با این رویکرد که رضایت همه جانبه مشتریان شرکت کسب شود. امیدواریم در ابتدا با یاری خداوند و بعد با پیشنهادات و انتقادات سازنده شما عزیزان آنچنان که باید و شاید پاسخگوی نیاز مشتریانمان باشیم.