نماد های اعتماد الکترونیک

اعتماد و اطمینان مشتریان در هنگام خرید یکی از مهمترین شروط هر کسب و کاری است و با یه تیک همواره در تلاش بوده تا این اعتماد را در مشتریان و کاربران خود تقویت نماید. خریدی آسان همراه با حس آرامش و رضایت کامل، حاصل اعتماد مشتریان به ما بوده است. چرا که مشتری مداری را دستور کار خود قرار داده و معتقدیم هیچ ارزشی بالاتر از رضایت مشتری نیست.

این اعتماد ساده به دست نیامده و نتیجه عمل به تعهدات خود درقبال مشتریان و پایبندی به حقوق مصرف کنندگان می باشد. از دیگر دلایل اعتماد مشتریان  به ما، اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت است، این نماد نشانه ای است که منحصرا توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای مجازی مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آن ها اعطا میگردد. این نماد که به شكل یك علامت در بالای سایت‌هایی كه از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید، نشانگر موارد زیر می باشد:

1)     شناسایی مالك کسب و کار و امكان مراجعه در صورت بروز اشكال.

2)     كامل و صحیح بودن اطلاعات كالا یا خدمات ارائه شده.

3)     گارانتی محصولات و ارائه خدمات پس از فروش.

4)     واضح بودن روند برگرداندن كالا و بازپس گیری پول.

5)     محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی خریداران.

6)      تایید امنیت سایت توسط یك موسسه و مركز ملی اعتماد.

فروشگاه اینترنتی با یه تیک موفق به اخذ نمادی دیگر از سوی سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی شده است. این نماد به پایگاه های اینترنتی که مراحل احراز هویت خود را طی کرده باشند و مجوزهای لازم برای فعالیت را دارا باشند اعطا می شود که کاربران با مشاهده آن از اطمینان خاطر نسبی از مورد تایید بودن محتوای پایگاه ها برخوردار خواهند شد.

همچنین فروشگاه اینترنتی با یه تیک عضو انجمن صنفی کسب و کار های اینترنتی بوده و دارای پروانه عضویت از سوی انجمن می باشد.

 

با کلیک بر روی نماد های زیر، میتوانید اطلاعات مربوط به فروشگاه را مشاهده کنید: